Субота, 20.04.2019, 07:30
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ЕКОНОМIКО-ГУМАНIТАРНИЙ КОЛЕДЖ
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу

Положення про структурний підрозділ

 

1. Загальні положення

 1. Професійно-технічна освіта є складовою системи освіти України. Професійно-технічна освіта є комплексом педагогічних та організаційно-управлінських заходів, спрямованих на забезпечення оволодіння громадянами знаннями, уміннями і навичками в обраній ними галузі професійної діяльності, розвиток компетентності та професіоналізму, виховання загальної і професійної культури.
 2. Це  Положення регламентує діяльність відокремленного структурного підрозділу професійно-технічної освіти (далі - Підрозділ) у Новоград-Волинському економіко-гуманітарному коледжі що діє на основі Закону України «Про професійно-технічну освіту», Статуту коледжу (п. 1.12.) та інших законодавчих та нормативних актів, що регламентують діяльність у галузі професійно-технічної освіти України.
 3. Цим Положенням визначається порядок організації навчання, планування та управління по питаннях ПТО у сфері освіти України.
 4. Підрозділ створюється у структурі коледжу в межах встановленої чисельності працівників закладу.
 5. Керівництво Підрозділом здійснює заступник директора, який призначається на посаду та звільняється з посади наказом директора коледжу і організовує свою діяльність відповідно до чинного законодавства України.
 6. Штат Підрозділу складають працівники, які працюють за угодою або контрактом, кількість яких визначається залежно від чисельності учнів.
 7. Засновники здійснюють поточний, тематичний, проміжний і вихідний контроль знань, умінь та навичок учнів, слухачів, їх кваліфікаційну атестацію. Засновники долучають до тематичного, вихідного контролю знань, умінь та навичок учнів, слухачів, їх кваліфікаційної атестації представників роботодавців, їх організацій та об'єднань.

 

2.     Основні завдання структурного підрозділу

Завданнями структурного підрозділу професійно-технічної освіти  у Новоград-Волинському економіко–гуманітарному коледжі є:

2.1.Забезпечення громадянам України права на здобуття професійно-технічної освіти відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей та перепідготовку.

2.2.Проведення постійного аналізу попиту і пропозиції на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює коледж.

2.3.Задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках.

2.4.Сприяння в реалізації державної політики зайнятості населення.

2.5.Забезпечення розвитку системи освіти з метою формування гармонійно розвиненої, соціально активної, творчої особистості.

2.6.Залучення до реалізації освітніх програм творчих спілок, національно-культурних товариств, громадських організації, що зареєстровані у порядку, визначеному законодавством.

2.7.Проведення освітньої діяльності, яка включає навчальну, виховну, методичну роботу.

2.8.Забезпечення належних умов для оволодіння системою знань і умінь у педагогічній галузі.

 1. Розвиток індивідуальних здібностей і таланту молоді, забезпечення умов самореалізації в сфері науково-технічної, художньо-естетичної творчості, еколого-натуралістичної, фізкультурно-спортивної діяльності.

2.10.Науково-педагогічне забезпечення єдності фізичного, духовного та інтелектуального розвитку особистості.

 1. Формування соціально зрілої, творчої особистості; створення умов для інтелектуального, духовного розвитку, утвердження світоглядних позицій, норм національної і загальнолюдської моралі.

2.12.Виховання високої правової культури, поваги до Конституції, законодавства України, готовності протистояти порушникам правових і моральних норм співжиття.

2.13.Виховання трудової і професійної культури, формування цивілізованого господаря своєї держави.

2.14.Забезпечення всебічного розвитку молоді, охорона й зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я.

 1. Вироблення економічної, політичної, інформаційної культури особистості, розуміння нею необхідності гармонії відносин з природою, ведення здорового способу життя.
 2. Формування національної, громадянської свідомості: бажання працювати задля розквіту держави, готовності її захищати, зберігати соборність українських земель, єдність суспільства, виховання високої мовної культури.

2.17.Виховання політичної культури.

2.18.Перепідготовка та підвищення кваліфікації викладацьких  кадрів.

 

3. Права та обов’язки Підрозділу

3.1. Підрозділ має право:

 1. Брати участь у засіданні педагогічної ради коледжу та вносити в установленому порядку пропозиції щодо удосконалення її роботи.
 2. Розглядати на своїх засіданнях питання, що стосуються роботи циклових комісій, майстрів виробничого  навчання та виробничої практики, координувати їх роботи з питань організації практики та подальшого працевлаштування випускників.
 3. За рахунок коштів коледжу на підставі кошторису, затвердженого директором коледжу здійснювати фінансування заходів Підрозділу щодо забезпечення навчального процесу (олімпіади, змагання, конкурси, спартакіади, турніри, виставки, фестивалі творчості, конференції), що не суперечить чинному законодавству.
 4. Створювати авторські колективи для підготовки навчальних посібників і за погодженням з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України впроваджувати їх у практику.
 5. Разом з адміністрацією коледжу розробляти плани прийому учнів, слухачів з урахуванням замовлення Центру зайнятості, потреб ринку праці та потреб громадян у професійно-технічній освіті.
 6. Підрозділ зобов’язаний:
  1. Організовувати навчальний процес у відповідності до Закону України «Про професійно-технічну освіту»,  ДСПТО, зокрема: ДСПТО 4112.К72040-2006;  ДСПТО 4115.К74054-2006;  ДСПТО 4212.165025-2006;  ДСПТО 4222-НО. 55.10-2008, та інших законодавчих та нормативних актів.
  2. Скликати в установленому порядку наради, проводити семінари та конференції з питань, що належать до компетенції підрозділу.
  3. Розробляти робочі навчальні плани з професій та робочі навчальні програми з навчальних предметів на основі типових навчальних планів і типових навчальних програм, визначати регіональні компоненти змісту професійно-технічної освіти, які затверджуються в установленому порядку.
  4. Проводити  атестацію педагогічних працівників.
  5. Здійснювати  організацію стажування педагогічних працівників на підприємствах, в установах, організаціях.
  6. Проводити професійне навчання незайнятого населення.
  7. Організовувати  виробниче навчання учнів, слухачів на підприємствах, в установах та організаціях;
  8. Забезпечувати заходи з охорони праці учнів, слухачів, працівників.
  9. Формувати та постійно поновлювати матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процессу.
  10. Визначати  структуру і штатний розпис з урахуванням встановленого фонду заробітної плати.
  11. Забезпечувати  якість професійного навчання та виховання учнів.
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Корисні посилання
Copyright MyCorp © 2019Безкоштовний хостинг uCoz