Вівторок, 20.02.2018, 00:28
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ЕКОНОМIКО-ГУМАНIТАРНИЙ КОЛЕДЖ
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Головна » 2014 » Серпень » 1 » Рейтингові списки абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти
17:37
Рейтингові списки абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти

Рейтингові списки абітурієнтів

до Новоград-волинського економіко-гуманітарного коледжу

на основі повної загальної середньої освіти 

Відділення «Правознавство»

№ з/п

П.І.П.

Кількість балів

Середній бал атестату

Сума балів

Українська мова та література

Профільний предмет

  1.  

Цихонь Людмила Олександрівна

159.00

161.50

49.50

370.00

  1.  

Старовойтова Анжела В`ячеславівна

160.00

162.50

44.00

366.50

  1.  

Тишинський Віталій Андрійович

144.50

178.00

43.50

366.00

 

Лопуга Наталія Іванівна

163.00

144.50

47.50

355.00

  1.  

Любич Олексій Миколайович

147.50

158.50

46.50

352.50

 

Осадчук Олег Володимирович

138.00

161.50

52.50

352.00

 

Ладан Тетяна Петрівна

150.50

157.00

44.00

351.50

  1.  

Бондар Ольга Іванівна

148.00

158.50

45.00

351.50

  1.  

Ксінзук Роман Миколайович

147.00

158.50

44.50

350.00

  1.  

Примак Вікторія Анатоліївна

139.00

157.00

53.50

349.50

  1.  

Ляшенко Ірина Вікторівна

147.00

151.50

49.00

347.50

  1.  

Магдич Віта Михайлівна

153.00

149.00

44.00

346.00

 

Свищук Ігор Васильович

146.50

151.50

47.50

345.50

  1.  

Борсученко Павло Вікторович

139.00

158.50

43.00

340.50

  1.  

Дейнека Юлія Михайлівна

156.50

130.00

46.50

333.00

  1.  

Кондратюк Наталія Іванівна

152.00

136.00

45.00

333.00

 

Христюк Юлія Олегівна

142.50

147.00

42.50

332.00

 

Радкевич Андрій Ігорович

149.50

133.00

45.50

328.00

 

Бражук Альона Ігорівна

151.00

125.00

45.00

321.00

 

Коновал Аліна Анатоліївна

145.00

138.00

37.00

320.00

 

Пристинська Ірина Миколаївна

138.00

139.00

42.50

319.50

 

Шевчук Євгенія Ігорівна

125.50

147.00

44.50

317.00

 

Лубчук Дарина Олегівна

137.00

125.00

54.00

316.00

 

Романюк Надія Юріївна

140.00

133.00

41.50

314.50

 

Федолідзе Олександра Олександрівна

136.00

126.50

50.50

313.00

 

Помін Лілія Геннадіївна

134.50

130.00

42.00

306.50

 

Змієвський Андрій Григорович

129.50

130.00

46.00

305.50

 

Струпінська Інна Русланівна

139.00

130.00

33.00

302.00

 

Спешилова Олена Сергіївна

124.00

142.00

35.50

301.50

 

Кучер Олена Володимирівна

143.50

126.50

31.50

301.50

 

Козир Юлія Ігорівна

137.00

128.50

35.00

300.50

 

Росинський Вадим Петрович

128.50

126.00

42.50

297.00

 

Липська Марія Анатоліївна

131.50

133.00

31.00

295.50

 

Андрушко Анатолій Павлович

124.00

133.00

31.50

288.50

 

Конончук Ольга Миколаївна

125.50

126.00

32.50

284.00

Відділення «Організація виробництва»

№ з/п

П.І.П.

Кількість балів

Середній бал атестату

Сума балів

Українська мова та література

Профільний предмет

  1.  

Ладан Тетяна Петрівна

150.50

157.00

44.00

351.50

  1.  

Лопуга Наталія Іванівна

163.00

132.50

47.50

343.00

  1.  

Пінчуковська Юлія Михайлівна

149.50

128.00

44.50

322.00

  1.  

Вигівська Оксана Віталіївна

137.00

128.00

37.00

302.00

  1.  

Козир Юлія Ігорівна

137.00

128.50

35.00

300.50

  1.  

Андрушко Анатолій Павлович

124.00

124.00

31.50

279.50

Відділення «Фізичне виховання»

№ з/п

П.І.П.

Кількість балів

Середній бал атестату

Сума балів

Українська мова та література

Творчий іспит

  1.  

Осадчук Олег Володимирович

138.00

162.00

52.50

352.50

  1.  

Петрук Вікторія Володимирівна

146.00

162.00

42.50

350.50

  1.  

Тишинський Віталій Андрійович

144.50

162.00

43.50

350.00

  1.  

Кошицький Владислав Петрович

143.50

152.50

40.00

336.00

  1.  

Сергієнко Руслан Васильович

138.00

152.50

30.00

320.50

  1.  

Ражик Михайло Анатолійович

124.00

143.00

43.00

310.00

  1.  

Філатов Олександр Юрійович

137.00

Не з’явився

46.00

183.00

  1.  

Кручок Тетяна Григорівна

134.00

Не з’явився

47.00

181.00

  1.  

Марчук Анастасія Миколаївна

137.00

Не з’явився

41.00

178.00

  1.  

Шевчук Марія Іванівна

143.50

Не з’явився

32.50

176.00

  1.  

Островський Дмитрій Валерійович

135.50

Не з’явився

39.50

175.00

  1.  

Ражик Олексій Володимирович

131.00

Не з’явився

32.00

163.00

  1.  

Матяшук Тетяна Вікторівна

127.00

Не з’явився

35.00

162.00

  1.  

Денисюк Богдан Олексійович

125.50

Не з’явився

29.50

155.00

Відділення «Фінанси і кредит»

№ з/п

П.І.П.

Кількість балів

Середній бал атестату

Сума балів

Українська мова та література

Профільний предмет

  1.  

Рудницький Олександр Миколайович

148.50

163.00

47.50

359.00

  1.  

Ладан Тетяна Петрівна

150.50

149.00

44.00

343.50

  1.  

Дейнека Юлія Михайлівна

156.50

130.00

46.50

333.00

  1.  

Пристинська Ірина Миколаївна

138.00

139.00

42.50

319.50

  1.  

Романюк Надія Юріївна

140.00

133.00

41.50

314.50

  1.  

Вигівська Оксана Віталіївна

137.00

128.00

37.00

302.00

  1.  

Спешилова Олена Сергіївна

124.00

142.00

35.50

301.50

  1.  

Кучер Олена Володимирівна

143.50

126.50

31.50

301.50

В разі неподання оригіналів документів до 05.08.2013р. абітурієнт вибуває з конкурсу і його місце посідає наступний, згідно рейтингу.

Переглядів: 510 | Додав: Colege | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук
Календар
«  Серпень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Корисні посилання
Copyright MyCorp © 2018Безкоштовний хостинг uCoz